+386(0)1 5800 500 info@zgnl.si

DOPOLDANSKE GOVORILNE URE UČITELJEV SREDNJE ŠOLE 

Na govorilno uro učiteljev se naročite na učiteljev elektronski naslov.

E-naslov učiteljev: ime.priimek@zgnl.si

Hvala.

POPOLDANSKE GOVORILNE URE IN RODITELJSKI SESTANKI:

  • 20. 9. 2022, ob 17.30, roditeljski sestanek za vse oddelke
  • 22. 11. 2022, ob 17.30, popoldanske govorilne ure
  • 21. 2. 2023, ob 17.30, popoldanske govorilne ure
  • 21. 3. 2023, ob 17.30, roditeljski sestanek za vse oddelke
  • 18. 4. 2023, ob 17.30, popoldanske govorilne ure

V času  popoldanskih govorilnih ur so na razpolago tudi svetovalni delavci in vzgojitelji v domu.

URNIK DOPOLDANSKIH GOVORILNIH UR si lahko pogledate tukaj ali na spodnjem seznamu:

Arh Ana TOREK 11:40-12:25
Bider Franci TOREK 12:30-13:15
Bizjak Jurij SREDA 9:40-10:25
Bukarica Goran PONEDELJEK 13:20-14:05
Čampa Marjeta TOREK 11:40-12:25
Čarić Ina TOREK 13:20-14:05
Domjanič Vladka TOREK 11:40-12:25
Dvorščak Dušan SREDA 11:40-12:25
Fric Iztok PONEDELJEK 13:20-14:05
Gramc Lokar Sabina ČETRTEK 9:40-10:25
Hacin Nataša TOREK 11:40-12:25
Jenko Matej SREDA 10:50-11:35
Jonaš Ludvik PETEK 10:50-11:35
Klavčič Klemen SREDA 10:50-11:35
Klevže Marjeta TOREK 12:30-13:15
Kordiš Nataša PETEK 11:40-12:25
Korošec Marjan PONEDELJEK 9:40-12:25
Krajnc Katja PONEDELJEK 14:25-15:10
Kulovec Marjetka TOREK 10:50-11:35
Lah Jaka PETEK 9:40-10:25
Lamut Gazvoda Andreja TOREK 12:30-13:15
Lenart Bregar Barbara ČETRTEK 10:50-11:35
Lipovšek Lucija PETEK 12:30-13:15
Lunar Jemec Mateja ČETRTEK 10:50-11:35
Maguša Zorica PONEDELJEK 10:50-11:35
Makarič Vanja ČETRTEK 9:40-10:25
Mencin Matej PONEDELJEK 10:50-11:35
Moder Matjaž SREDA 7:10-7:55
Mord Bojan ČETRTEK 9:40-10:25
Porenta Dane SREDA 11:40-12:25
Potočnik Hoenigsman Peter PETEK 12:30-13:15
Rezar Petra PETEK 9:40-10:25
Savić Nikola TOREK 12:30-13:15
Sitar Tone PETEK 11:40-12:25
Slokan Marta PETEK 9:40-10:25
Soderžnik Samo SREDA 14:25-15:10
Stanovnik Matevž PONEDELJEK 10:50-11:35
Strah Nataša PONEDELJEK 13:20-14:05
Šimenc Andreja TOREK 7:10-7:55
Štrukelj David SREDA 12:30-13:15
Tolar Boris PONEDELJEK 14:25-15:10
Tomšič Tanja ČETRTEK 8:50-9:35
Trbežnik Zlatka TOREK 14:25-15:10
Trebovc Silva PONEDELJEK 10:50-11:35
Uršič Modrej Erika SREDA 11:40-12:25
Zajc Boštjan TOREK 12:30-13:15
Zakotnik Maja PONEDELJEK 11:40-12:25
Zavrl Aleš SREDA 8:00-8:45
Zgonc Irena ČETRTEK 13:20-14:05
Žarn Klemen SREDA 10:50-11:35

Morebitne spremembe bodo objavljene na spletni strani.

Dostopnost