+386(0)1 5800 500 info@zgnl.si

DOPOLDANSKE GOVORILNE URE UČITELJEV SREDNJE ŠOLE OD 1. 9. 2020

Na govorilno uro učiteljev se naročite na učiteljev elektronski naslov.

Hvala.

Zap. št Priimek Ime Govorilna ura Elektronski naslov
1 Arh Ana torek, 9.40 – 10.25 ana.arh@zgnl.si
2 Bider Franci četrtek, 9.40 – 10.25 franci.bider@zgnl.si
3 Bizjak Jurij torek, 10.50 – 11.35 jurij.bizjak@zgnl.si
4 Bukarica Goran petek, 9.40 – 10.25 goran.bukarica@zgnl.si
5 Čampa Marjeta petek, 9.40 – 10.25 marjeta.campa@zgnl.si
6 Čarić Ina torek, 10.50 – 11.35 ina.caric@zgnl.si
7 Dvorščak Dušan ponedeljek, 10.50 – 11.35 dusan.dvorscak@zgnl.si
8 Gramc Lokar Sabina sreda, 9.40 – 10.25 sabina.gramc.lokar@zgnl.si
9 Hacin Nataša četrtek, 10.50 – 11.35 natasa.hacin@zgnl.si
10 Kastelic Katja četrtek, 8.50 – 9.35 katja.kastelic@zgnl.si
11 Klavčič Klemen torek, 11.40 – 12.25 klemen.klavcic@zgnl.si
12 Klevže Marjeta sreda, 10.50 – 11.35 marjeta.klevze@zgnl.si
13 Kolar Romana sreda, 9.40 – 10.25 romana.kolar@zgnl.si
14 Kordiš Nataša torek, 11.40 – 12.25 natasa.kordis@zgnl.si
15 Korošec Marjan torek, 11.40 – 12.25 marjan.korosec@zgnl.si
16 Krajnc Katja četrtek, 13.20 – 14.05 katja.krajnc@zgnl.si
17 Kulovec Marjetka četrtek, 11.40 – 12.25 marjetka.kulovec@zgnl.si
18 Lenart Bregar Barbara torek, 10.50 – 11.35 barbara.lenart.bregar@zgnl.si
19 Lunar Jemec Mateja sreda, 11.40 – 12.25 mateja.lunar.jemec@zgnl.si
20 Maguša Zorica torek, 9.40 – 10.25 zorica.magusa@zgnl.si
21 Makarič Vanja ponedeljek, 11.40 – 12.25 vanja.makaric@zgnl.si
22 Mencin Matej petek, 8.50 – 9.35 matej.mencin@zgnl.si
23 Moder Matjaž četrtek, 14.25 – 15.10 matjaz.moder@zgnl.si
24 Mord Bojan petek, 8.00 – 8.45 bojan.mord@zgnl.si
25 Nograšek Mateja petek, 11.40 – 12.25 mateja.nograsek@zgnl.si
26 Pavlovič Cvrtila Nataša sreda, 10.50 – 11.35 natasa.pavlovic.cvrtila@zgnl.si
27 Porenta Dane ponedeljek, 9.40 – 10.25 dane.porenta@zgnl.si
28 Potočnik Hönigsman Peter petek, 11.40 – 12.25 peter.potocnik.honigsman@zgnl.si
29 Savić Nikola petek, 8.50 – 9.35 nikola.savic@zgnl.si
30 Slokan Marta petek, 9.40 – 10.25 marta.slokan@zgnl.si
31 Soderžnik Samo torek, 8.50 – 9.35 samo.soderznik@zgnl.si
32 Stanovnik Matevž torek, 10.50 – 11.35 matevz.stanovnik@zgnl.si
33 Strah Nataša petek, 9.40 – 10.25 natasa.strah@zgnl.si
34 Šimenc Andreja četrtek, 11.40 – 12.25 andreja.simenc@zgnl.si
35 Štrukelj David četrtek, 8.50 – 9.35 david.strukelj@zgnl.si
36 Tolar Boris sreda, 11.40 – 12.25 boris.tolar@zgnl.si
37 Trbežnik Zlatka petek, 8.50 – 9.35 zlatka.trbeznik@zgnl.si
38 Trebovc Silva četrtek, 13.20 – 14.05 silva.trebovc@zgnl.si
39 Uršič Modrej Erika sreda, 14.25 – 15.10 erika.ursic.modrej@zgnl.si
40 Volk Miran petek, 9.40 – 10.25 miran.volk@zgnl.si
41 Vrečar Branko četrtek, 9.40 – 10.25 branko.vrecar@zgnl.si
42 Zajc Boštjan ponedeljek, 11.40 – 12.25 bostjan.zajc@zgnl.si
43 Zakotnik Maja torek, 10.50 – 11.35 maja.zakotnik@zgnl.si
44 Zavrl Aleš četrtek, 9.40 – 10.25 ales.zavrl@zgnl.si
45 Zgonc Irena petek, 8.00 – 8.45 irena.zgonc@zgnl.si
46 Žarn Klemen petek, 10.50 – 11.35 klemen.zarn@zgnl.si

POPOLDANSKE GOVORILNE URE IN RODITELJSKI SESTANKI

SEPTEMBER 2020, roditeljski sestanek za vse oddelke (video konference)

17. 11. 2019, ob 17.30, popoldanske govorilne ure

19. 1. 2020, ob 17.30, popoldanske govorilne ure

16. 3. 2020, ob 17.30, roditeljski sestanek za vse oddelke

20. 4. 2020, ob 17.30, popoldanske govorilne ure

V času  popoldanskih govorilnih ur so na razpolago tudi svetovalni delavci in vzgojitelji v domu.

Morebitne spremembe bodo objavljene na spletni strani.

Dostopnost