DOPOLDANSKE GOVORILNE URE UČITELJEV SREDNJE ŠOLE 

Na govorilno uro učiteljev se naročite na učiteljev elektronski naslov.

E-naslov učiteljev: ime.priimek@zgnl.si

Hvala.

POPOLDANSKE GOVORILNE URE IN RODITELJSKI SESTANKI:

  • 20. 9. 2022, ob 17.30, roditeljski sestanek za vse oddelke
  • 22. 11. 2022, ob 17.30, popoldanske govorilne ure
  • 21. 2. 2023, ob 17.30, popoldanske govorilne ure
  • 21. 3. 2023, ob 17.30, roditeljski sestanek za vse oddelke
  • 18. 4. 2023, ob 17.30, popoldanske govorilne ure

V času  popoldanskih govorilnih ur so na razpolago tudi svetovalni delavci in vzgojitelji v domu.

URNIK DOPOLDANSKIH GOVORILNIH UR si lahko pogledate na spodnjem seznamu:

Arh Ana ČETRTEK 10:50-11:35
Bider Franci PONEDELJEK 12:30-13:15
Bizjak Jurij ČETRTEK 10:50-11:35
Bukarica Goran TOREK 13:20-14:05
Čampa Marjeta ČETRTEK 11:40-12:25
Čarić Ina TOREK 10:50-11:35
Domjanič Vladka SREDA 12:30-13:15
Dvorščak Dušan TOREK 8:50-9:35
Fric Iztok  
Gramc Lokar Sabina SREDA 10:50-11:35
Hacin Nataša ČETRTEK 10:50-11:35
Jenko Matej PONEDELJEK 15:15-16:00
Jonaš Ludvik PONEDELJEK 12:30-13:15
Klavčič Klemen TOREK 12:30-13:15
Klevže Marjeta SREDA 11:40-12:25
Kordiš Nataša PONEDELJEK 10:50-11:35
Korošec Marjan PONEDELJEK 10:50-11:35
Krajnc Katja TOREK 9:40-10:25
Kulovec Marjetka SREDA 9:40-10:25
Lah Jaka SREDA 10:50-11:35
Lamut Gazvoda Andreja PONEDELJEK 9:40-10:25
Lenart Bregar Barbara ČETRTEK 9:40-10:25
Lipovšek Lucija PETEK 8:50-9:35
Lunar Jemec Mateja SREDA 8:50-9:35
Maguša Zorica TOREK 10:50-11:35
Makarič Vanja PONEDELJEK 12:30-13:15
Mencin Matej SREDA 14:25-15:10
Moder Matjaž SREDA 7:10-7:55
Mord Bojan ČETRTEK 12:30-13:15
Porenta Dane PETEK 11:40-12:25
Potočnik Hoenigsman Peter  
Rezar Petra PETEK 11:40-12:25
Savić Nikola PETEK 8:00-8:45
Sitar Tone PETEK 11:40-12:25
Slokan Marta PETEK 9:40-10:25
Soderžnik Samo SREDA 14:25-15:10
Stanovnik Matevž PONEDELJEK 10:50-11:35
Strah Nataša  
Šimenc Andreja ČETRTEK 8:50-9:35
Štrukelj David SREDA 13:20-14:05
Tolar Boris PETEK 8:00-8:45
Tomšič Tanja PONEDELJEK 9:40-10:25
Trbežnik Zlatka TOREK 14:25-15:10
Trebovc Silva PONEDELJEK 10:50-11:35
Uršič Modrej Erika PETEK 9:40-10:25
Zajc Boštjan TOREK 11:40-12:25
Zakotnik Maja SREDA 12:30-13:15
Zavrl Aleš PETEK 10:50-11:35
Zgonc Irena ČETRTEK 11:40-12:25
Zlatevska Bojana TOREK 11:40-12:25
Žarn Klemen SREDA 8:50-9:35

Morebitne spremembe bodo objavljene na spletni strani.