+386(0)1 5800 500 info@zgnl.si

 GOVORILNE URE IN RODITELJSKI SESTANKI

GOVORILNE IN RODITELJSKI SESTANKI v šol. l. 2020/21

DOPOLDANSKE GOVORILNE URE UČITELJEV SREDNJE ŠOLE OD 1. 9. 2020

Na govorilno uro učiteljev se naročite na učiteljev elektronski naslov.

Hvala.

Zap. št Ime Priimek Govorilna ura Elektronski naslov
1 Arh Ana sreda 10.50 – 11.35 ana.arh@zgnl.si
2 Bider Franci sreda 9.40 – 10.25 franci.bider@zgnl.si
3 Bizjak Jurij ponedeljek 11.40 – 12.25 jurij.bizjak@zgnl.si
4 Bukarica Goran petek 9.40 – 10.25 goran.bukarica@zgnl.si
5 Čampa Marjeta ponedeljek 11.40 – 12.25 marjeta.campa@zgnl.si
6 Čarić Ina torek 8.50 – 9.35 ina.caric@zgnl.si
7 Dvorščak Dušan torek 11.40 – 12.25 dusan.dvorscak@zgnl.si
8 Gramc Lokar Sabina četrtek 8.50 – 9.35 sabina.gramc.lokar@zgnl.si
9 Hacin Nataša četrtek 10.50 – 11.35 natasa.hacin@zgnl.si
10 Kastelic Katja sreda 9.40 – 10.25 katja.kastelic@zgnl.si
11 Klavčič Klemen ponedeljek 10.50 – 11.35 klemen.klavcic@zgnl.si
12 Klevže Marjeta sreda 10.50 – 11.35 marjeta.klevze@zgnl.si
13 Kolar Romana torek 7.10 – 7.55 romana.kolar@zgnl.si
14 Kordiš Nataša sreda 11.40 – 12.25 natasa.kordis@zgnl.si
15 Korošec Marjan četrtek 11.40 – 12.25 marjan.korosec@zgnl.si
16 Krajnc Katja četrtek 10.50 – 11.35 katja.krajnc@zgnl.si
17 Kulovec Marjetka četrtek 8.50 – 9.35 marjetka.kulovec@zgnl.si
18 Lenart Bregar Barbara torek 10.50 – 11.35 barbara.lenart.bregar@zgnl.si
19 Lunar Jemec Mateja petek 8.50 – 9.35 mateja.lunar.jemec@zgnl.si
20 Maguša Zorica torek 11.40 – 12.25 zorica.magusa@zgnl.si
21 Makarič Vanja petek 9.40 – 10.25 vanja.makaric@zgnl.si
22 Mencin Matej četrtek 9.40 – 10.25 matej.mencin@zgnl.si
23 Moder Matjaž četrtek 9.40 – 10.25 matjaz.moder@zgnl.si
24 Mord Bojan četrtek 8.00 – 8.50 bojan.mord@zgnl.si
25 Nograšek Mateja petek 10.50 – 11.35 mateja.nograsek@zgnl.si
26 Pavlovič Cvrtila Nataša sreda 11.40 – 12.25 natasa.pavlovic.cvrtila@zgnl.si
27 Porenta Dane ponedeljek 8.50 – 9.35 dane.porenta@zgnl.si
28 Potočnik Hönigsman Peter torek 11.40 – 12.25 peter.potocnik.honigsman@zgnl.si
29 Savić Nikola petek 10.50 – 11.35 nikola.savic@zgnl.si
30 Slokan Marta petek 8.50 – 9.35 marta.slokan@zgnl.si
31 Soderžnik Samo sreda 10.50 – 11.35 samo.soderznik@zgnl.si
32 Stanovnik Matevž četrtek 10.50 – 11.35 matevz.stanovnik@zgnl.si
33 Strah Nataša petek 9.40 – 10.25 natasa.strah@zgnl.si
34 Šimenc Andreja petek 8.50 – 9.35 andreja.simenc@zgnl.si
35 Štrukelj David torek 11.40 – 12.25 david.strukelj@zgnl.si
36 Trbežnik Zlatka sreda 10.50 – 11.35 zlatka.trbeznik@zgnl.si
37 Trebovc Silva ponedeljek 10.50 – 11.35 silva.trebovc@zgnl.si
38 Uršič Modrej Erika sreda 9.40 – 10.25 erika.ursic.modrej@zgnl.si
39 Volk Miran ponedeljek 13.20 – 14.05 miran.volk@zgnl.si
40 Vrečar Branko sreda 8.50 – 9.35 branko.vrecar@zgnl.si
41 Zajc Boštjan ponedeljek 8.50 – 9.35 bostjan.zajc@zgnl.si
42 Zakotnik Maja torek 13.20 – 14.05 maja.zakotnik@zgnl.si
43 Zavrl Aleš petek 11.40 – 12.25 ales.zavrl@zgnl.si
44 Zgonc Irena sreda 8.50 – 9.35 irena.zgonc@zgnl.si
45 Žarn Klemen ponedeljek 11.40 – 12.25 klemen.zarn@zgnl.si

POPOLDANSKE GOVORILNE URE IN RODITELJSKI SESTANKI

SEPTEMBER 2020, roditeljski sestanek za vse oddelke (video konference)

17. 11. 2019, ob 17.30, popoldanske govorilne ure

19. 1. 2020, ob 17.30, popoldanske govorilne ure

16. 3. 2020, ob 17.30, roditeljski sestanek za vse oddelke

20. 4. 2020, ob 17.30, popoldanske govorilne ure

V času  popoldanskih govorilnih ur so na razpolago tudi svetovalni delavci in vzgojitelji v domu.

Morebitne spremembe bodo objavljene na spletni strani.

AKTUALNO V SREDNJI ŠOLI

Pouk na srednji šoli ZGNL bo potekal na daljavo

Spoštovani dijaki in starši, obveščam vas, da bo v naslednjem tednu od 2. – 6. 11. 2020 pouk na srednji šoli ZGNL potekal na daljavo. Pouk bo potekal po veljavnem urniku vključno z razrednimi in govorilnimi urami, izvajalo se bo tolmačenje in tudi ure DSP. Vstopna točka je Moodle učilnica. Vsaka ura se začne točno po urniku z videokonferenco, ki traja od 20 - 30 minut, ostali del ure pa imate dijaki čas za prepis snovi ali kakšno nalogo. Pri izvajanju blok ur ali več ur praktičnega pouka se...

Pouk v tednu od 19. do 23. 10. 2020

Obveščamo vas, da v skladu z okrožnico MIZŠ, ki je bila objavljena 14. 10. 2020, zavodi za izobraževanje otrok s posebnimi potrebami in osnovne šole s prilagojenim programom vse programe  izvajajo v šoli oziroma zavodu. Tako velja tudi za našo srednjo šolo in bivanje v domu. Bernarda Kokalj ravnateljica srednje šole in doma

Teden otroka in 30 let TOM telefona

Pričel se je Teden otroka®. Letos na temo Odgovor je pogovor, ki je tudi tema letošnjega praznovanja 30-letnice Tom telefona. https://www.zpms.si/2020/10/05/szj-teden-otroka-in-30-let-tom-telefona-2/ Ukrepi pred Covid-19 omejujejo socialne stike. Zato je Odgovor je pogovor za vse nas, še posebej pa za mladostnike, izrednega pomena. TOM telefon je v času korona krize opazil trend naraščanja kontaktov, povezanih z duševnim zdravjem – osamljenost, strah, depresija, razmišljanje o samopoškodovanju...

Roditeljski sestanek

Spoštovani starši, obveščamo vas, da bomo roditeljski sestanek, ki je bil prvotno planiran v začetku oktobra, pripravili v prvem tednu meseca novembra. O času, kraju in načinu izvedbe roditeljskega sestanka vas bomo še obvestili. Hvala za razumevanje. Bernarda Kokalj ravnateljica srednje šole in doma

2. športni dan

II. ŠPORTNI DAN 6.10.2020 - TOREK ŠPORTNE IGRE- BIT Zbor:  8.00 (pred šolo na dvorišču)! Odhod:  8.15 Prihod: okoli 12.30 Obvezno imejte športno opremo za dvorano: Športne copate Rezervno majico Kratke športne hlače POHOD Zbor:  9.00 (pred šolo na dvorišču)! Odhod:  9.15 Prihod: okoli 13.00 Kaj je potrebno imeti v nahrbtniku, ko grem na pohod? rezervna majica vetrovka ali anorak plastenka s pijačo hrana (v šoli), dežurni dijaki dvignejo malico v jedilnici! dežnik (v primeru dežja V kaj se...

Vozni red sreda 2.9. 2020 in četrtek 3. 9. 2020

Interesne dejavnosti Imenski razpored skupin Seznam - računalniške delavnice

PROTOKOL ZA ŠOLSKO LETO 2020/2021 DOPOLNITEV HIŠNEGA REDA TER IZVAJANJE POUKA V SREDNJI ŠOLI ZGN LJUBLJANA V ČASU OGROŽENOSTI Z OKUŽBO COVID-19

PROTOKOL ZA ŠOLSKO LETO 2020/2021 DOPOLNITEV HIŠNEGA REDA TER IZVAJANJE POUKA V SREDNJI ŠOLI ZGN LJUBLJANA V ČASU OGROŽENOSTI Z OKUŽBO COVID-19

1. šolski dan

Program in urnik dela za 1. šolski dan najdete v obvestilu. 1. šolski dan obvestilo

RAZPORED POPRAVNIH IN PREDMETNIH IZPITOV V JESENSKEM ROKU 2020

Razpored popravnih in predmetnih izpitov v jesenskem roku 2020

RAZPORED POPRAVNIH IN PREDMETNIH IZPITOV V SPOMLADANSKEM ROKU 2020

RAZPORED POPRAVNIH IN PREDMETNIH IZPITOV V SPOMLADANSKEM ROKU 2020

Kontakti

Hišna centrala: +386 15800 500
Sprejemna ambulanta zdravstvene enote: +386 15800 536
Tajništvo: +386 15800 532
Zbornica osnovne šole: +386 15800 552
Zbornica vrtca: +386 31 339 864
Zbornica srednje šole: +386 15800 537
Dom: 00386 1 58 00 514, +386 15800 543
Tajništvo direktorja: 00386 1 58 00 512
Telefaks: 00386 1 56 82 527
Elektronska pošta: info@zgnl.si

Osebna izkaznica

Polno ime: ZAVOD ZA GLUHE IN NAGLUŠNE LJUBLJANA
Kratko ime: ZGN Ljubljana
Naslov: Vojkova cesta 74, 1000 Ljubljana
Matična številka: 5695252000
Davčna številka: SI 57421838
Šifra proračunskega uporabnika: 68993
Številka transakcijskega računa: SI56011006030689950
BIC koda: BSLJSI2X
Banka: Banka Slovenije, Slovenska cesta 35, 1505 Ljubljana
Ustanovitveni akt ZGNL: Sklep Vlade RS št.: 01403-161/2008/5 in Sprememba Sklep Vlade RS št.: 01403-51/2010/4
Energetska izkaznica

Prijava

Dostopnost