DOPOLDANSKE GOVORILNE URE UČITELJEV SREDNJE ŠOLE OD 1. 9. 2021

Na govorilno uro učiteljev se naročite na učiteljev elektronski naslov.

Hvala.

Zap. št Priimek Ime Govorilna ura Elektronski naslov
1 Arh Ana torek, 11.40 – 12.25 ana.arh@zgnl.si
2 Bider Franci četrtek, 9.40 – 10.25 franci.bider@zgnl.si
3 Bizjak Jurij sreda, 10.50 – 11.35 jurij.bizjak@zgnl.si
4 Bukarica Goran petek, 9.40 – 10.25 goran.bukarica@zgnl.si
5 Čampa Marjeta četrtek, 10.50 – 11.35 marjeta.campa@zgnl.si
6 Černe Andrej sreda, 11.40 – 12.25 andrej.cerne@zgnl.si
7 Čarić Ina torek, 10.50 – 11.35 ina.caric@zgnl.si
8 Dvorščak Dušan torek, 9.40 – 10.25 dusan.dvorscak@zgnl.si
9 Gramc Lokar Sabina sreda, 11.40 – 12.25 sabina.gramc.lokar@zgnl.si
10 Hacin Nataša četrtek, 10.50 – 11.35 natasa.hacin@zgnl.si
11 Kastelic Katja petek, 8.00 – 8.45 katja.kastelic@zgnl.si
12 Klavčič Klemen torek, 10.50 – 11.35 klemen.klavcic@zgnl.si
13 Klevže Marjeta torek, 12.30 – 13.15 marjeta.klevze@zgnl.si
14 Kolar Romana torek, 8.50 – 9.35 romana.kolar@zgnl.si
15 Kordiš Nataša četrtek, 12.30 – 13.15 natasa.kordis@zgnl.si
16 Korošec Marjan ponedeljek, 11.40 – 12.25 marjan.korosec@zgnl.si
17 Krajnc Katja petek, 9.40 – 10.25 katja.krajnc@zgnl.si
18 Kulovec Marjetka četrtek, 9.40 – 10.25 marjetka.kulovec@zgnl.si
19 Lamut Gazvoda Andreja sreda, 8.50 – 9.35 andreja.lamut.gazvoda@zgnl.si
20 Lenart Bregar Barbara torek, 11.40 – 12.25 barbara.lenart.bregar@zgnl.si
21 Lipovšek Lucija četrtek, 9.40 – 10.25 lucija.lipovsek@zgnl.si
22 Ljubin Igor sreda, 11.40 – 12.25 igor.ljubin@zgnl.si
23 Lunar Jemec Mateja petek, 9.40 – 10.25 mateja.lunar.jemec@zgnl.si
24 Maguša Zorica ponedeljek, 8.00 – 8.50 zorica.magusa@zgnl.si
25 Makarič Vanja četrtek, 11.40 – 12.25 vanja.makaric@zgnl.si
26 Mencin Matej petek, 11.40 – 12.25 matej.mencin@zgnl.si
27 Moder Matjaž sreda, 8.50 – 9.35 matjaz.moder@zgnl.si
28 Mord Bojan petek, 10.50 – 11.35 bojan.mord@zgnl.si
29 Porenta Dane sreda, 9.40 – 10.25 dane.porenta@zgnl.si
30 Potočnik Hönigsman Peter četrtek, 11.40 – 12.25 peter.potocnik.honigsman@zgnl.si
31 Rezar Petra četrtek, 10.50 – 11.35 petra.rezar@zgnl.si
32 Savić Nikola torek, 8.50 – 9.35 nikola.savic@zgnl.si
33 Sitar Tone sreda, 9.40 – 10.25 tone.sitar@zgnl.si
34 Slokan Marta petek, 8.50 – 9.35 marta.slokan@zgnl.si
35 Soderžnik Samo sreda, 8.50 – 9.35 samo.soderznik@zgnl.si
36 Stanovnik Matevž sreda, 9.40 – 10.25 matevz.stanovnik@zgnl.si
37 Strah Nataša sreda, 11.40 – 12.25 natasa.strah@zgnl.si
38 Šimenc Andreja petek, 11.40 – 12.25 andreja.simenc@zgnl.si
39 Štrukelj David ponedeljek, 14.25 – 15.10 david.strukelj@zgnl.si
40 Tolar Boris sreda, 8.00 – 8.45 boris.tolar@zgnl.si
41 Tomšič Tanja ponedeljek, 12.30 – 13.15 tanja.tomsic@zgnl.si
42 Trbežnik Zlatka ponedeljek, 16.05 – 16.50 zlatka.trbeznik@zgnl.si
43 Trebovc Silva ponedeljek, 9.40 – 10.25 silva.trebovc@zgnl.si
44 Uršič Modrej Erika torek, 12.30 – 13.15 erika.ursic.modrej@zgnl.si
45 Volk Miran četrtek, 11.40 – 12.25 miran.volk@zgnl.si
46 Vrečar Branko četrtek, 11.40 – 12.25 branko.vrecar@zgnl.si
47 Zajc Boštjan ponedeljek, 9.40 – 10.25 bostjan.zajc@zgnl.si
48 Zakotnik Maja četrtek, 8.50 – 9.35 maja.zakotnik@zgnl.si
49 Zavrl Aleš četrtek, 10.50 – 11.35 ales.zavrl@zgnl.si
50 Zgonc Irena torek, 9.40 – 10.25 irena.zgonc@zgnl.si
51 Žarn Klemen sreda, 8.00 – 8.45 klemen.zarn@zgnl.si

POPOLDANSKE GOVORILNE URE IN RODITELJSKI SESTANKI

  • 28. 9. 2021 – Ob 17.30 roditeljski sestanki za VSE oddelke 
  • 16. 11. 2021 – Ob 17.30 popoldanske govorilne ure 
  • 18. 1. 2022 – Ob 17.30 popoldanske govorilne ure 
  • 15. 3. 2022 – Ob 17.30 roditeljski sestanki za VSE oddelke 
  • 19. 4. 2022 – Ob 17.30 popoldanske govorilne ure 

V času  popoldanskih govorilnih ur so na razpolago tudi svetovalni delavci in vzgojitelji v domu.

Morebitne spremembe bodo objavljene na spletni strani.